Serwis AGD w Nowej Rudzie ✔️

naprawy tylko pogwarancyjne, odpłatne!

Serwis urządzeń AGD Nowa Ruda

Naprawy pogwarancyjne pralek, zmywarek i lodówek w Nowej Rudzie - ☎ 696317241. Szybkie naprawy sprzętu AGD - Nowa Ruda i okolice. Naprawy sprzętu renomowanych producentów. Noworudzki serwis domowych urządzeń chłodniczych, kuchennych i łazienkowych. Profesjonalne naprawy pogwarancyjne INDESIT, AMICA, MPM, SAMSUNG, ELEKTROLUX, LIEBHERR, ZANUSSI, LG i GORENJE. Dojazd do klienta na terenie Nowej Rudy i powiatu noworudzkiego. Oferujemy darmową diagnozę w przypadku zgody na naprawę sprzętu. Nie sprzedajemy samych części zamiennych, oferujemy je wraz z usługą serwisową.

NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU NA GWARANCJI !!!

Zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt 80 złotych.
Oferujemy darmową diagnozę w przypadku zgody na naprawę sprzętu.
Nie sprzedajemy samych części zamiennych, oferujemy je tylko wraz z usługą serwisową.

Naprawa urządzeń AGD - Nowa Ruda, powiat noworudzki i okolice. Profesjonalny serwis AGD w Nowej Rudzie oferujący pogwarancyjne naprawy pralek, zmywarek, lodówek i płyt grzewczych.


Nowy sprzęt AGD w promocyjnych cenach

akcesoria i części zamienne do AGD


Lokalne oferty dostępne w sieci. Handlowe, usługowe i produkcyjne informacje na poziomie regionu i.miasta.pl Polska w podziale na lokalne obszary. Promocja podmiotów gospodarczych w sieci. Internetowa oferta produktowa i usługowa. Zakupy lokalne - promocje oraz wyprzedaże. Więcej info na stronie e.miasta.pl.